Search
Close this search box.
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vyplňte kvíz a vyhrajte zájezd do Bruselu!

6 února, 2023 @ 8:00 am - 15 března, 2023 @ 5:00 pm

EuroQuiz je soutěž pořádaná v regionech takzvané 4-Dohody a mohou se jí účastnit první a druhé ročníky středních škol ze Středočeského kraje (učilišť i odborných škol).

Soutěž je určena pracovním skupinám složeným maximálně z deseti žáků. V rámci jedné třídy se soutěže může zúčastnit více pracovních skupin. Jeden žák však nemůže být současně ve 2 skupinách.

 

Vítězem se stane skupina s nejvyšším dosaženým počtem bodů. V případě shodného počtu bodů rozhodne o vítězi dodatečná (tipovací) otázka, která je součástí kvízu.

Vítězná skupina s největším počtem bodů a pedagogický dozor (2 učitelé) získá jako výhru třídenní pobyt v Bruselu (2 noci). Termín pobytu v Bruselu: 22.-24. května 2023 (předpokládá se odjezd dne 21. května odpoledne a návrat 25. května v ranních hodinách).

Pro letošní rok jsme opět vytvořili kvíz v elektronické podobě, aby bylo jeho vyplnění pohodlnější, proto prosím primárně využívejte tuto možnost, která se v loňském roce osvědčila. Přílohou dále zasílám kvízové otázky v českém i anglickém jazyce k nahlédnutí.   

Soutěžní kvíz prosím vyplňte na tomto odkazu: https://forms.office.com/e/vJaWvc7qDC

 

více info zde: Euroquiz 2023_CZ

Podrobnosti

Zahájení:
6 února, 2023 @ 8:00 am
Ukončení:
15 března, 2023 @ 5:00 pm