Setkání ředitelů

Datum

Ve středu 8. června 2022 se konalo na Kladně setkání ředitelů. Obsahem schůzky bylo především seznámení se s harmonogramem projektu, definování a vyladění aktivit a plánů jednotlivých škol, které nově vstupují od školního roku 2022/2023 do projektu. Schůzky se zúčastnil ředitel Mgr. Petr Paták, Dis., a zástupce ředitele Mgr. Jan Smital za SOŠ a SOU Kladno, manažerka a koordinátorka projektu, zastupující  NROS. Ředitelka SOŠ a SOU Neratovice, Ing. Marcela Hrejsová a ředitel SPŠ Emila Kolbena, Rakovník RNDr. Jan Jirátko.

Další články

Co je klíčkem ke zdravé kuchyni?

Poděbradské výcvikové studio Labenka se na pár dní stalo centrem moderní vegetariánské gastronomie. Žáci oboru Kuchař-číšník ze SOU Poděbrady zde absolvovali sérii intenzivních kurzů Vegetariánské labužnictví aneb zdraví na talíři.

Podrobnosti »