Search
Close this search box.

V Poděbradech odstartovala svatební sezóna

Datum

Po krátké zimní a masopustní pauze opět začíná svatební sezóna! A v Poděbradech se bude nést v duchu aktuálních trendů.

Studenti poděbradského SOU společného stravování se účastnili kurzu „Současné trendy ve výrobě svatebních dortů“, podpořeného z našich grantů. Pod vedením Andrey Bártové se žáci naučili nejen upéct dva druhy korpusů, ale i vyšlehat krémy a dort nazdobit.

A jak vypadá moderní svatební dort? Zapomeňte na marcipán, čokoládu a srdíčka. Dnes se na krémovém podkladu nosí květy a přírodniny. Studenti využili větvičky eukalyptu, květy gypsomilek a bodláků – a to vše doplnili makronkami různých barev a chutí.

Další články

Vlásenky, lokny a nádherné paruky

Studium oboru Kadeřník vás nemusí zavést jen k práci v salonu a nikdy nekončícímu zájmu o stříhání, barvení, holení či společenské účesy. Některé disciplíny jsou méně nápadné a málokomu známé.

Podrobnosti »

Předprázdninový projektový den

Jak dobíhal nedávno zakončený školní rok na našich partnerských školách? Poslední červnové dny již tradičně patří výletům, zábavě, odevzdávání učebnic… a projektovým dnům. Stává se zvykem, že každý rok čeká

Podrobnosti »

Slunce, seno… Hořovice

Prázdniny jsou konečně tady! Děti se rozběhly strávit volné dny k prarodičům či do táborů. Slunce hřeje, ovoce dozrává, na polích žloutne obilí a začíná žatva. Přes jedno takové pole

Podrobnosti »