Štědré a voňavé Vánoce –⁠ v říjnu

Datum

Spolupráce naší školy se světoznámou Mirkou van Gils Slavíkovou nadále pokračuje. Cukrářka, která se nedávno stala patronkou nově otevřeného podniku Cafe Beneš při SOŠ a SOU Kladno, minulý týden světu představila svou novou knihu vánočních receptů, Štědré a voňavé.

V Paláci knih Luxor na Václavském náměstí se sešlo mnoho hostů, kmotrou knihy byla i Táťána Kuchařová, Miss Word 2006. S paní Mirkou naše škola několik let úspěšně spolupracuje, není proto divu, že catering zajišťovali naši žáci. Úžasné byly ohlasy návštěvníků. Chválili lahodné chutě, lákavou vizáž našich výrobků i příjemnou obsluhu. Vedení školy děkuje žákům za úspěšnou reprezentaci školy, Mgr. Parmové za organizaci akce,“ říká Petr Paták, ředitel školy.

Do Mirčiných vánočních receptů se možná pustí i kladenští studenti a kdo ví – třeba je zanedlouho nalezneme v nabídce Cafe Beneš.

Další články

Obsluhoval jsem ve Španělském sále

Pamatujete si studentský projekt Spolu u stolu? Partička poděbradských studentů tehdy navštívila prestižní cateringovou firmu a nechala se provést přípravou slavnostního večera od začátku do konce – od dekorování tabule,

Podrobnosti »