Search
Close this search box.

Štědré a voňavé Vánoce –⁠ v říjnu

Datum

Spolupráce naší školy se světoznámou Mirkou van Gils Slavíkovou nadále pokračuje. Cukrářka, která se nedávno stala patronkou nově otevřeného podniku Cafe Beneš při SOŠ a SOU Kladno, minulý týden světu představila svou novou knihu vánočních receptů, Štědré a voňavé.

V Paláci knih Luxor na Václavském náměstí se sešlo mnoho hostů, kmotrou knihy byla i Táťána Kuchařová, Miss Word 2006. S paní Mirkou naše škola několik let úspěšně spolupracuje, není proto divu, že catering zajišťovali naši žáci. Úžasné byly ohlasy návštěvníků. Chválili lahodné chutě, lákavou vizáž našich výrobků i příjemnou obsluhu. Vedení školy děkuje žákům za úspěšnou reprezentaci školy, Mgr. Parmové za organizaci akce,“ říká Petr Paták, ředitel školy.

Do Mirčiných vánočních receptů se možná pustí i kladenští studenti a kdo ví – třeba je zanedlouho nalezneme v nabídce Cafe Beneš.

Další články

Vlásenky, lokny a nádherné paruky

Studium oboru Kadeřník vás nemusí zavést jen k práci v salonu a nikdy nekončícímu zájmu o stříhání, barvení, holení či společenské účesy. Některé disciplíny jsou méně nápadné a málokomu známé.

Podrobnosti »

Předprázdninový projektový den

Jak dobíhal nedávno zakončený školní rok na našich partnerských školách? Poslední červnové dny již tradičně patří výletům, zábavě, odevzdávání učebnic… a projektovým dnům. Stává se zvykem, že každý rok čeká

Podrobnosti »

Slunce, seno… Hořovice

Prázdniny jsou konečně tady! Děti se rozběhly strávit volné dny k prarodičům či do táborů. Slunce hřeje, ovoce dozrává, na polích žloutne obilí a začíná žatva. Přes jedno takové pole

Podrobnosti »