Spouštíme podzimní kolo grantových výzev!

Datum

Chcete se spolužáky za novými zážitky na exkurzi? Zorganizovat netradiční soutěž nebo získat baristický certifikát? Právě pro vás vyhlašujeme další kolo grantové výzvy, kde můžete žádat o příspěvek ve výši až 70 000 Kč!

Nově jsou součástí grantových výzev i zahraniční stáže a exkurze.

Studentské granty

Studentské granty – kurzy financují absolvování specializovaných kurzů, seminářů, vzdělávacích workshopů, nebo taky účast na soutěžích a olympiádách. Chcete se naučit péct makronky nebo vázat jarní kytice? Studentské kurzy jsou právě pro vás!

Realizátorem studentských grantů – projektů je kolektiv minimálně 3 žáků, kteří mají učitele-garanta. Slouží nejen na realizaci workshopů, ale i soutěží, sportovních utkání nebo projektů směřující k podpoře demokratických hodnot. V minulosti jsme podpořili např. soutěž leteckých modelářů nebo týmovou opravu elektrického vozíku!

Cílem těchto grantových výzev je zvýšení kompetencí žáků a uplatnitelnosti na trhu práce v rámci mimoškolního vzdělávání žáků a jejich účast na soutěžích.

Učitelské granty

Učitelské granty mají dvojí využití. V rámci této grantové výzvy je možné žádat na didaktické nebo digitální pomůcky.

Granty jsou určeny pro učitele, kteří budou připravovat didaktické materiály určeny pro vybrané obory vzdělávání typu H. Druhou možností je žádost o příspěvek na nákup technologických nástrojů (včetně licencí) vedoucích k modernizaci výuky a ke zlepšení digitální gramotnosti žáků.

Cílem výzvy je podpora žáků při studiu, zvýšení úrovně vědomostí a zvýšení pravděpodobnosti úspěšného složení závěrečných zkoušek a modernizace výuky.

Více o grantech a možnosti zapojení se do grantové výzvy se dozvíte v sekci Granty.

Další články

Obsluhoval jsem ve Španělském sále

Pamatujete si studentský projekt Spolu u stolu? Partička poděbradských studentů tehdy navštívila prestižní cateringovou firmu a nechala se provést přípravou slavnostního večera od začátku do konce – od dekorování tabule,

Podrobnosti »