Search
Close this search box.

Předprázdninový projektový den

Datum

Jak dobíhal nedávno zakončený školní rok na našich partnerských školách? Poslední červnové dny již tradičně patří výletům, zábavě, odevzdávání učebnic… a projektovým dnům. Stává se zvykem, že každý rok čeká na studenty kladenské SOŠ a SOU na Náměstí Edvarda Beneše neobvyklá podívaná, dobrodružné aktivity, rytmický tanec i prohlídka školních oborů v akci!

Po loňském napínavém zásahu hasičského sboru a vysvobození pedagožky a studentek z nejvyššího patra budovy, na žáky letos čekalo sice méně adrenalinu, ale o to víc endorfinů! Tématem tohoto ročníku totiž bylo „veselé setkání na školní zahradě“. A nebylo určené jen studentům školy! Pozvání svých starších spolužáků totiž přijaly i výpravy z místních základních škol, které tak měly možnost se seznámit s nabízenými obory. A především – ještě se před odchodem na prázdniny pořádně zabavit!

A jak na tento den vzpomínají na Kladně?

Učitelé na jednotlivých stanovištích připravili řadu zajímavých úkolů. Jedním z vrcholů dopoledního programu bylo nezapomenutelné vystoupení legendy biketrialu Martina Šimůnka, jehož show oslnila všechny přítomné. Energii a pohyb přinesla lektorka zumby Petra Doušová, která svým vystoupením nadchla a roztančila mnohé žáky,“ přibližuje ředitel školy, Petr Paták.

Ale to nebylo zdaleka vše!

Pro ty, kteří si chtěli na chvíli odpočinout, byla k dispozici venkovní učebna s vystoupením školní kapely. Mnozí žáci si pobrukovali známé melodie, čímž přispěli k příjemné atmosféře. Závěr dne patřil známým tanečním hitům, které nenechaly chladnými ani žáky, ani učitele, a tak se všichni společně pustili do tance,“ dodává Paták.

Jste zvědaví, jak probíhal poslední předprázdninový projektový den? Podívejte se do naší fotogalerie. Případně navštivte účet kladenské SOŠ a SOU na Tiktoku a podívejte se na tuto akci očima našich studentů!

Další články

Vlásenky, lokny a nádherné paruky

Studium oboru Kadeřník vás nemusí zavést jen k práci v salonu a nikdy nekončícímu zájmu o stříhání, barvení, holení či společenské účesy. Některé disciplíny jsou méně nápadné a málokomu známé.

Podrobnosti »

Předprázdninový projektový den

Jak dobíhal nedávno zakončený školní rok na našich partnerských školách? Poslední červnové dny již tradičně patří výletům, zábavě, odevzdávání učebnic… a projektovým dnům. Stává se zvykem, že každý rok čeká

Podrobnosti »

Slunce, seno… Hořovice

Prázdniny jsou konečně tady! Děti se rozběhly strávit volné dny k prarodičům či do táborů. Slunce hřeje, ovoce dozrává, na polích žloutne obilí a začíná žatva. Přes jedno takové pole

Podrobnosti »