Search
Close this search box.

Poděbradské pražení a příprava kávy

Datum

O přínosu studentských grantů v rámci projektu K budoucnosti se mohli přesvědčit i studenti gastronomického oboru Středního odborného učiliště společného stravování Poděbrady.

„I když kávu nepiju, byla to zajímavá zkušenost.“
– Zoe

Tucet žáků se zúčastnil kurzu pražení a přípravy kávy pod vedením profesionálů z místního podniku. Čekala je lekce cuppingu a degustace různých druhů káv. Workshop byl přínosný zvláště pro studenty 1. ročníku, kteří ještě neměli žádnou (nebo jen malou) zkušenost s přípravou kávy.

„Celkově dobře vedený kurz, Vašek i Filip jsou borci.“
– Jan

Kurz se setkal s pozitivními ohlasy od studentů. Někteří chválili prostředí a pořadatelskou dvojici, jiní ocenili především naučný program.

„Naprostá spokojenost. Zaujaly mě produkty v kavárně, které jsem si zakoupila.“
– Alice

Další články

Vlásenky, lokny a nádherné paruky

Studium oboru Kadeřník vás nemusí zavést jen k práci v salonu a nikdy nekončícímu zájmu o stříhání, barvení, holení či společenské účesy. Některé disciplíny jsou méně nápadné a málokomu známé.

Podrobnosti »

Předprázdninový projektový den

Jak dobíhal nedávno zakončený školní rok na našich partnerských školách? Poslední červnové dny již tradičně patří výletům, zábavě, odevzdávání učebnic… a projektovým dnům. Stává se zvykem, že každý rok čeká

Podrobnosti »

Slunce, seno… Hořovice

Prázdniny jsou konečně tady! Děti se rozběhly strávit volné dny k prarodičům či do táborů. Slunce hřeje, ovoce dozrává, na polích žloutne obilí a začíná žatva. Přes jedno takové pole

Podrobnosti »