Search
Close this search box.

Nové soutěže, slavnostní tabule a svátek demokracie

Datum

Obor Kuchař-číšník nespočívá jen ve vaření či správné obsluze. Žáci se také zapojují do dekoračních a aranžérských úkolů. Není snadné připravit atraktivně vypadající slavnostní tabuli. O to větším úspěchem je připravit ji na základě netradičního zadání.

Výzvu dekorovat stůl na téma 17. listopadu přijaly třeťačky z kladenské odborné školy. První ročník gastronomické soutěže pro střední odborné školy Gastro Říčany dokonce Janě a Janě přinesl několik ocenění.

Naše žákyně byly v závěru soutěže oceněny prvním místem v kategorii číšník – kreativita. Celkově se v kategorii číšník umístily také na prvním místě. Do školy si tedy odvezly dva diplomy a dva cenné poháry,“ říká Petr Paták, ředitel SOŠ a SOU Kladno, Náměstí Edvarda Beneše 2353.

Láká jejich tabule k oslavě svátku demokracie? My si myslíme, že rozhodně ano!

Další články

Červnové novinky z Kladna

Co je nového na našich partnerských školách? Ještě před tím, než se studenti rozprchnou přes letní prázdniny do všech koutů světa, zvyknou třídy prožít několik památných dnů. Konec školního roka

Podrobnosti »

Kouzlo benešovských flowerboxů

Chcete nalákat žáky základních škol ke studiu na vašem učňáku? Možností, jak to udělat, je spousta. Jeden způsob znají i studenti benešovského SOU stavební. Aby upoutali pozornost potenciálních kolegů, vypracovali

Podrobnosti »