Máme další absolventy!

Datum

Prázdniny jsou již v plném proudu a studenti se rozprchli na brigády, výlety nebo dovolené. Těsně před naskočením na letní vlnu je ještě čekala milá povinnost – slavnostní předávání výučních listů.

Již poněkolikáté se v obřadní síni Magistrátu města Kladno sešli čerství absolventi SOŠ a SOU, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353. Úspěšným učňům poblahopřál nejen ředitel školy, ale i pedagogové, kteří se s žáky přišli rozloučit – a přizváni byli i rodiče.

Slavnost byla plná neobyčejných okamžiků, na které se nezapomíná. Všem žákům přejeme, aby do své další budoucnosti vykročili tou správnou nohou,“ uvádí Petr Paták, ředitel školy.

Další články

Valentýn ve znamení flowerboxů

Svátek zamilovaných je za dveřmi a romantické duše již teď přemýšlí, zda svoje lásky obdarují čokoládovými pralinkami, drobnůstkami nebo klasikou – květinami. Červené růže se sice staly neoficiálním symbolem dne

Podrobnosti »

Mistři automatizace z Rakovníku

Rakovnická SPŠ Emila Kolbena, která je pevnou součástí skupinky pilotních škol v projektu K budoucnosti, své žáky rozhodně nenechává usínat nudou. Ještě v prvním pololetí školního roku pro ně zorganizovala

Podrobnosti »