Search
Close this search box.

„Další náboj v Make-up Institutu“

Datum

Vytvořit neobvyklé vlasové kreace a zapamatovatelná tematická díla – tím jsou kadeřnice z neratovické SOŠ a SOU proslavené. Modelku se soutěžním účesem nebo budoucí nevěstu však nelze pustit z kadeřnického křesla, aniž by její look byl kompletní. Nutným doplňkem je stejně propracovaný a líbivý makeup. Proto studentky oboru Kadeřník absolvovaly vizážistický kurz pod vedením Tomáše Moučky z Make-up Institutu.

Provedl nás zásadami kompletní péče o pleť, všech pravidel hygieny a vytvořením správného denního líčení podle nejmodernějších trendů. Tomáš má letitou zkušenost a je jedním z předních make-up artistů jak v ČR, tak ve světě. Načerpali jsme vše, co se dalo stihnout v jednom dni a budeme dál pilně trénovat a aplikovat nově získané dovednosti,“ říká Zdeňka Hájková, vyučující ze SOŠ a SOU Neratovice.

Že vlasy, péče o pleť a líčení jdou spolu „ruku v ruce“, už ví nejen absolventky kurzu, ale můžete se o tom přesvědčit i vy ve fotogalerii!

Další články

Kladenské růže pro nevěstu

„Která z vás se bude vdávat první?“ zazní dotaz během komentované prohlídky školy, která časově koliduje s workshopem pro obor Aranžér. Jedna nadšená ruka ihned vystřelí do vzduchu. Když skupinka

Podrobnosti »