Search
Close this search box.

Cukrovka nebo Oslík? Netradiční neratovické nápoje

Datum

Léto se blíží a teplejší delší dny lákají k objednání sladkých koktejlů všech druhů. Neratovičtí studenti se proto na letní praxe a brigády chystají již od března.

Pod vedením Radima Janouška, zkušeného lektora z Barového institutu Praha, se studenti neratovické SOŠ a SOU přiučili umění míchaní alkoholických i nealkoholických drinků. Nutností byl sirup Monin a Kinley Tonic, ale výslední nápoje nemohly být odlišnější. Studenti byli kreativní i při pojmenovávání – drinky nesly názvy jako Cukrovka nebo Oslík.

A co si v létě objednáte vy?

Další články

Vlásenky, lokny a nádherné paruky

Studium oboru Kadeřník vás nemusí zavést jen k práci v salonu a nikdy nekončícímu zájmu o stříhání, barvení, holení či společenské účesy. Některé disciplíny jsou méně nápadné a málokomu známé.

Podrobnosti »

Předprázdninový projektový den

Jak dobíhal nedávno zakončený školní rok na našich partnerských školách? Poslední červnové dny již tradičně patří výletům, zábavě, odevzdávání učebnic… a projektovým dnům. Stává se zvykem, že každý rok čeká

Podrobnosti »

Slunce, seno… Hořovice

Prázdniny jsou konečně tady! Děti se rozběhly strávit volné dny k prarodičům či do táborů. Slunce hřeje, ovoce dozrává, na polích žloutne obilí a začíná žatva. Přes jedno takové pole

Podrobnosti »