Search
Close this search box.

Co pro vás chystáme v dalším školním roce?

Datum

Léto klepe na dveře, studenti odpočítávají hodiny do odevzdání vysvědčení… a náš tým již usilovně plánuje další aktivity, které na žáky a jejich školy čekají na podzim a v příštím školním roce. V pondělí proběhlo tradiční setkání ředitelů škol zapojených v našem projektu, tentokrát doplněno o neobvyklou vsuvku – představení průběžných výsledků srovnávací studie a následnou debatu „u kulatého stolu“.

Naše pozvání přijali ředitelka neratovické SOŠ a SOU Marcela Hrejsová a ředitel vlašimského gymnázia Martin Muller. Za SPŠ Emila Kolbena v Rakovníku dorazil ředitel školy Jan Jirátko a zástupce ředitele Jaroslav Redl. A nakonec, za kladenskou SOŠ a SOU na Náměstí Edvarda Beneše nás uvítali hostitelé setkání, ředitel školy Petr Paták a zástupce ředitele Jan Smital.

Na tři školy čeká třetí a poslední rok jejich zapojení v projektu. Ředitelé zhodnotili uplynulé měsíce, vyslovili své očekávání od dalšího pololetí a hlavně – podělili se o své nápady na další originální workshopy, soutěže, přednášky či projektové dny.

A my se již nemůžeme dočkat!

Pokud i vás zajímá, co čeká na kladenské, neratovické, rakovnické i vlašimské žáky, nezapomeňte nadále sledovat naší rubriku Aktuality a buďte součástí života na těchto školách.

Další články

Vlásenky, lokny a nádherné paruky

Studium oboru Kadeřník vás nemusí zavést jen k práci v salonu a nikdy nekončícímu zájmu o stříhání, barvení, holení či společenské účesy. Některé disciplíny jsou méně nápadné a málokomu známé.

Podrobnosti »

Předprázdninový projektový den

Jak dobíhal nedávno zakončený školní rok na našich partnerských školách? Poslední červnové dny již tradičně patří výletům, zábavě, odevzdávání učebnic… a projektovým dnům. Stává se zvykem, že každý rok čeká

Podrobnosti »

Slunce, seno… Hořovice

Prázdniny jsou konečně tady! Děti se rozběhly strávit volné dny k prarodičům či do táborů. Slunce hřeje, ovoce dozrává, na polích žloutne obilí a začíná žatva. Přes jedno takové pole

Podrobnosti »