Co naše školy plánují v novém školním roce?

Datum

Léto se končí a naše školy se pomalu chystají na začátek školního roku. K tomu již patří i pravidelné setkávání ředitelů škol zapojených v projektu K budoucnosti.

V pátek 25. 8. 2023 se v naší škole uskutečnila projektová porada, na které se sešli ředitelé pilotních škol ze Středočeského kraje a zástupci nadace NROS. Cílem tohoto setkání bylo zhodnocení uplynulého školního roku a naplánování aktivit pro nadcházející školní rok tak, aby naplňovaly myšlenku projektu a umožnily absolventům středních odborných škol se v budoucnosti co nejlépe uplatnit na trhu práce,“ říká Petr Paták, ředitel kladenské školy.

A na co se studenti mohou těšit v příštím školním roce? Nuda rozhodně nebude! Čekají je originální projektové dny, workshopy s odborníky, certifikované kurzy a zábavné soutěže, kde si procvičí své schopnosti a znalosti. Pro budoucí studenty jsou navíc připraveny dny otevřených dveří.

Zaujali vás tyto plánované aktivity? Sledujte náš web i nadále.

Další články

Valentýn ve znamení flowerboxů

Svátek zamilovaných je za dveřmi a romantické duše již teď přemýšlí, zda svoje lásky obdarují čokoládovými pralinkami, drobnůstkami nebo klasikou – květinami. Červené růže se sice staly neoficiálním symbolem dne

Podrobnosti »

Mistři automatizace z Rakovníku

Rakovnická SPŠ Emila Kolbena, která je pevnou součástí skupinky pilotních škol v projektu K budoucnosti, své žáky rozhodně nenechává usínat nudou. Ještě v prvním pololetí školního roku pro ně zorganizovala

Podrobnosti »