Search
Close this search box.

Co naše školy plánují v novém školním roce?

Datum

Léto se končí a naše školy se pomalu chystají na začátek školního roku. K tomu již patří i pravidelné setkávání ředitelů škol zapojených v projektu K budoucnosti.

V pátek 25. 8. 2023 se v naší škole uskutečnila projektová porada, na které se sešli ředitelé pilotních škol ze Středočeského kraje a zástupci nadace NROS. Cílem tohoto setkání bylo zhodnocení uplynulého školního roku a naplánování aktivit pro nadcházející školní rok tak, aby naplňovaly myšlenku projektu a umožnily absolventům středních odborných škol se v budoucnosti co nejlépe uplatnit na trhu práce,“ říká Petr Paták, ředitel kladenské školy.

A na co se studenti mohou těšit v příštím školním roce? Nuda rozhodně nebude! Čekají je originální projektové dny, workshopy s odborníky, certifikované kurzy a zábavné soutěže, kde si procvičí své schopnosti a znalosti. Pro budoucí studenty jsou navíc připraveny dny otevřených dveří.

Zaujali vás tyto plánované aktivity? Sledujte náš web i nadále.

Další články

Červnové novinky z Kladna

Co je nového na našich partnerských školách? Ještě před tím, než se studenti rozprchnou přes letní prázdniny do všech koutů světa, zvyknou třídy prožít několik památných dnů. Konec školního roka

Podrobnosti »

Kouzlo benešovských flowerboxů

Chcete nalákat žáky základních škol ke studiu na vašem učňáku? Možností, jak to udělat, je spousta. Jeden způsob znají i studenti benešovského SOU stavební. Aby upoutali pozornost potenciálních kolegů, vypracovali

Podrobnosti »