Cesta kolem světa za čtyři dny

Datum

Založit si vlastní cestovní kancelář? Není problém! Poděbradští studenti spojili síly a šikovně propojili projekt podpořený z našich studentských grantů s návštěvou zahraničních stážistů přes Youth 4 Impact.

Studenti nástavbového studia si především chtěli prohloubit znalosti angličtiny, cestovního ruchu, ekonomiky, účetnictví a ICT a vyzkoušet si, jaké to je vést vlastní podnik. Proto se rozhodli založit si cestovní kancelář PoKuHo a vzít zahraniční návštěvu na výlet.

Stážisté z Brazílie, Ruska, Ukrajiny, Estonska a Gruzie v Poděbradech představili svoje země a kulturu a pak se vydali na cestu za českými krásami, sněhu a větru navzdory.

Purkyně a Rieger, poděbradské sklárny a kutnohorské centrum, kino a karaoke. Rozmanitý program spojil žáky napříč národy – stejně jako ochutnávka tradičních jídel během Day of Gastronomy.

A kdo ví? Možná úspěch PoKuHo přiláká do Poděbrad přeplněné autobusy zahraničních turistů. Uvidíme za rok.

Další články

Obsluhoval jsem ve Španělském sále

Pamatujete si studentský projekt Spolu u stolu? Partička poděbradských studentů tehdy navštívila prestižní cateringovou firmu a nechala se provést přípravou slavnostního večera od začátku do konce – od dekorování tabule,

Podrobnosti »