Search
Close this search box.

Cesta kolem světa za čtyři dny

Datum

Založit si vlastní cestovní kancelář? Není problém! Poděbradští studenti spojili síly a šikovně propojili projekt podpořený z našich studentských grantů s návštěvou zahraničních stážistů přes Youth 4 Impact.

Studenti nástavbového studia si především chtěli prohloubit znalosti angličtiny, cestovního ruchu, ekonomiky, účetnictví a ICT a vyzkoušet si, jaké to je vést vlastní podnik. Proto se rozhodli založit si cestovní kancelář PoKuHo a vzít zahraniční návštěvu na výlet.

Stážisté z Brazílie, Ruska, Ukrajiny, Estonska a Gruzie v Poděbradech představili svoje země a kulturu a pak se vydali na cestu za českými krásami, sněhu a větru navzdory.

Purkyně a Rieger, poděbradské sklárny a kutnohorské centrum, kino a karaoke. Rozmanitý program spojil žáky napříč národy – stejně jako ochutnávka tradičních jídel během Day of Gastronomy.

A kdo ví? Možná úspěch PoKuHo přiláká do Poděbrad přeplněné autobusy zahraničních turistů. Uvidíme za rok.

Další články

Vlásenky, lokny a nádherné paruky

Studium oboru Kadeřník vás nemusí zavést jen k práci v salonu a nikdy nekončícímu zájmu o stříhání, barvení, holení či společenské účesy. Některé disciplíny jsou méně nápadné a málokomu známé.

Podrobnosti »

Předprázdninový projektový den

Jak dobíhal nedávno zakončený školní rok na našich partnerských školách? Poslední červnové dny již tradičně patří výletům, zábavě, odevzdávání učebnic… a projektovým dnům. Stává se zvykem, že každý rok čeká

Podrobnosti »

Slunce, seno… Hořovice

Prázdniny jsou konečně tady! Děti se rozběhly strávit volné dny k prarodičům či do táborů. Slunce hřeje, ovoce dozrává, na polích žloutne obilí a začíná žatva. Přes jedno takové pole

Podrobnosti »