Cukrářský výcvik pokračuje.

Datum

V pátek 22. 4. 2022 se ve školní kuchyni nevařilo. Cukrářský workshop zde vedla známá cukrářka paní Iveta Fabešová. Program byl opravdu pestrý. Žáci vyráběli tartaletky, větrníčky z odpalovaného těsta, éclair (česky světelný záblesk) s citronovým krémem a věnečky s několika druhy krémů. Vše se zdařilo a zákusky vypadaly a chutnaly stejně dokonale jako ty, které paní Fabešová nabízí ve své pražské kavárně ve Werichově vile. Článek v Kladenských listech najdete zde. 

Další články

Co je klíčkem ke zdravé kuchyni?

Poděbradské výcvikové studio Labenka se na pár dní stalo centrem moderní vegetariánské gastronomie. Žáci oboru Kuchař-číšník ze SOU Poděbrady zde absolvovali sérii intenzivních kurzů Vegetariánské labužnictví aneb zdraví na talíři.

Podrobnosti »