Search
Close this search box.
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Výzva k podání žádostí do grantových řízení

1 února, 2022

Dnem 1. 2. vyhlašuje Nadace rozvoje občanské společnosti dvě grantová řízení, do kterých mohou přihlásit svůj projekt  střední odborné školy a střední odborná učiliště zřizované Středočeským krajem. Cílem výzev je zvýšení kompetencí a dovedností žáků a jejich budoucí uplatnitelnost na trhu práce prostřednictvím mimoškolního vzdělávání a účasti na soutěžích.

První grantová výzva je zaměřena na podporu zapojení žáků do specializovaných kurzů, seminářů, vzdělávacích workshopů, přičemž zacílení musí souviset se studovaným oborem a též na účast v soutěžích a olympiádách.

Druhá grantová výzva podpoří pořádání seminářů, workshopů, sportovních utkání, vědomostních soutěží, výstav i společenských akcí pro žáky, komunitu, školu i veřejnost. Realizátorem aktivit musí být kolektiv nejméně 3 žáků, kteří budou mít garanta projektu v osobě pedagoga ze své školy. Žáci jsou hlavním nositelem i realizátorem projektu od jeho záměru, přes podání žádosti, realizace podpořeného projektu až po jeho vyúčtování.

Pravidla výzev, podmínky pro podání žádostí a potřebné dokumenty najdete na: http://kbudoucnosti.cz/granty/

Podrobnosti

Datum:
1 února, 2022