Search
Close this search box.
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kdo šetří, má za.. chvíli školní kolo EKONOMICKÉ OLYMPIÁDY!

21 listopadu, 2022 @ 8:00 am - 2 prosince, 2022 @ 5:00 pm

Soutěž je určena pro žáky 1. až 4. ročníků všech typů středních škol.

Na našem webu www.ekonomickaolympiada.cz naleznete veškeré informace k Ekonomické olympiádě včetně harmonogramu, doporučené literatury, fotografií z minulých let a mnoho dalšího.

Jak probíhá ročník soutěže?

Prvním kolem je školní kolo, to proběhne od 21. 11. do 2. 12. 2022 přímo na Vaší škole formou online testukterý zabere pouze jednu vyučovací hodinu. Pedagog, který školu do soutěže přihlásí, se stává koordinátorem Ekonomické olympiády na škole a s pomocí námi zaslaných instrukcí otestuje své žáky on-line testem. Na základě výsledků školních kol postoupí z každé školy alespoň jeden a maximálně pět žáků do kol krajských. Ta se uskuteční v každém kraji na přelomu ledna a února 2023. Soutěž je zakončena slavnostním finálem, které se bude konat v červnu 2023 již tradičně v České národní bance v Praze, kam postoupí 50 nejlepších žáků a žákyň z celé České republiky.

Díky Vaší podpoře a zájmu se Ekonomická olympiáda každým rokem rozrůstá nejen o nově zapojené školy ale také o žáky, kteří díky účasti v soutěži zlepšují svoji finanční gramotnost, poměřující své znalosti v ekonomii a financích se svými vrstevníky, získávají jedinečnou možnost prohlubovat své zájmy a soutěžit o zajímavé ceny od našich partnerů.

 

Těšíme se na naši spolupráci při zlepšování finanční gramotnosti v České republice. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@inev.cz.

Podrobnosti

Zahájení:
21 listopadu, 2022 @ 8:00 am
Ukončení:
2 prosince, 2022 @ 5:00 pm